POZNAJ NAS

O Akademii.
Poznaj trenerówparallax background


LEKCJE ŚPIEWU. TRENING WOKALNY. NAUKA GRY NA PIANINIE.

Czy jesteś gotowy odkrywać, trenować i rozwijać swój głos i talenty wokalne?

Voice Academy to profesjonalne, nowoczesne i kompleksowe kształcenie wokalne, muzyczne i artystyczne, które pomoże Ci odkryć i w pełni wykorzystać potencjał i możliwości Twojego głosu!

 

Jeśli chcesz zrozumieć i odnaleźć klucz do swojego głosu, nauczyć się go kontrolować i swobodnie używać w każdej sytuacji, to nasza akademia jest miejscem, gdzie z powodzeniem możesz to osiągnąć.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy śpiewasz przez całe życie, możesz nauczyć się technik poprawiających wszystkie aspekty swojego głosu.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy wokalni nauczą Cię między innymi, jak zwiększyć skalę i moc głosu, zbudować pewność siebie, osiągnąć większą kontrolę nad głosem i lepsze brzmienie. Dopasują techniki, ćwiczenia i narzędzia, których potrzebujesz do poszerzania swoich umiejętności wokalnych i opracują dla Ciebie indywidualną strategię rozwoju.OFERTA ZAJĘĆ W VOICE ACADEMY

Wierzymy w pełne i kompleksowe kształcenie wokalne i artystyczne

Dlatego w ofercie zajęć naszej akademii znajdziesz takie zagadnienia jak:


 • nauka śpiewu
 • kształcenie techniki wokalnej
 • impostacja głosu
 • emisja głosu i dykcja
 • nauka interpretacji tekstów
 • praca nad melodyką wypowiedzi
 • kształcenie słuchu
 • praca nad oddechem i ciałem
 • praca z mikrofonem
 • praca nad prezentacją sceniczną
 • praca z akompaniatorem
 • nauka interpretacji śpiewu
 • czytanie i interpretacja tekstu na głos
 • śpiew barokowy, oratoryjny i sakralny
 • nauka gry na pianinie
 • śpiew indywidualny i w grupie
 • arteterapia czyli terapia przez sztukę
 • praca nad autoprezentacją
 • organizacja wystąpień muzycznych i koncertów dla uczniów akademii
 • kolonie muzyczne dla dzieci i młodzieży podczas wakacji i ferii
 • zajęcia i warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów


 

TRENERZY VOICE ACADEMY

Poznaj naszych utalentowanych trenerów

Wszyscy nauczyciele w naszej akademii to specjaliści z wyższym wykształceniem muzycznym, w tym również z tytułami doktorskimi. Oprócz działalności edukacyjnej aktywnie prowadzą swoje kariery muzyczne, uczestnicząc w indywidualnych i zespołowych projektach artystycznych.

Izabela Strzelecka

Założycielka Voice Academy. Wokalistka klasyczna i rozrywkowa. Pedagog wokalny.


Ukończyła wrocławską Akademię Muzyczną na Wydziale Wokalnym oraz jazz i muzykę estradową w katowickiej Akademii Muzycznej.

W 2012 roku została laureatką 3go miejsca na międzynarodowym konkursie wokalnym Canto Lirico „Federico II" we Włoszech.

W 2013 była finalistką międzynarodowego konkursu wokalnego „Anita Cerquetti" we Włoszech.

W 2017 roku, wraz z grupą operową Sonori Ensemble, otrzymała 1 nagrodę podczas konkursu wokalnego International Festival and Contest „Serate Russe in Italia", który odbył się w Teatro Rossini w Pesaro we Włoszech.

W swoim repertuarze posiada opery Mozarta, Verdiego, Rossiniego, Händla, Masseneta oraz Humperdincka. Współpracuje z agencjami krajowymi i zagranicznymi.

W 2012 roku założyła grupę operową Sonori Ensemble, z którą do dziś wystąpiła w ponad 500 koncertach w Polsce i za granicą.

W 2021 roku, wraz z zespołem Sonori Ensemble, nagrała debiutancką płytę "Muzyka z czterech stron świata".

 


 

Karolina Lipska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Wokalistyki Jazzowej.


Wokalistka koncertująca, tworząca własną muzykę i teksty wraz z zespołem Tantfreaky. W 2011 roku otrzymała nagrodę indywidualną na Krokus Jazz Festiwal, a w 2014 roku nagrodę od Jana Kantego Pawluśkiewicza na Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy.

Wieloletnia korepetytorka i trenerka wokalna.

W swojej pracy kieruje się autorskimi metodami, łącząc wiedzę z zakresu muzyki, śpiewu i psychologii, z niekonwencjonalnymi sposobami na wydobycie ukrytego potencjału, uwolnienie wewnętrznych blokad, otwarcie głosu i osobowości.

Współpracuje z wieloma muzykami przy tworzeniu ciekawych muzycznych wydarzeń.

W śpiewaniu najważniejsza jest dla Niej energia, szczery przekaz, liryka oraz możliwość improwizacji i aranżacji.

Pisze również piosenki dla swoich uczennic i uczniów.Witold Janusz

Pianista. Ukończył studia pianistyczne w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.


W tym samym czasie rozpoczął pracę jako pianista korepetytor (vocal coach) na Wydziale Wokalnym w swojej macierzystej uczelni. Od tego momentu specjalizuje się w kameralistyce fortepianowej, a w szczególności liryce wokalnej, choć Jego doświadczenia na niwie kameralnej obejmują także współpracę z instrumentami smyczkowymi i dętymi.

Prowadzi ożywioną działalność artystyczną. Ma w swoim dorobku wiele koncertów kameralnych, zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych (m.in. w Szwajcarii, Hiszpanii, Niemczech, Bułgarii, Austrii i Słowacji).

W 2002 i 2010 roku występował podczas Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju.

Jako pianista akompaniator brał udział w wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach wokalnych (m.in. Dusznikach Zdroju, Stonava, Katowicach, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Ueckermunde, Nowym Sączu, Częstochowie, Andria, Trnava).

Jest laureatem wielu nagród specjalnych dla pianistów akompaniatorów.

Na swojej macierzystej uczelni równie aktywnie prowadzi działalność pedagogiczną. Wielu z Jego studentów to laureaci krajowych i zagranicznych konkursów wokalnych.

W 2009 roku otrzymał tytuł doktora sztuki.

 


 

Joanna Klisowska

Sopran koloraturowy. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na Wydziale Wokalnym oraz Musikhochschule Trossingen na Wydziale Muzyki Dawnej.


Specjalizuje się w wykonawstwie muzyki Baroku i Klasycyzmu, niemniej posiada szeroki wachlarz repertuarowy, nie stroniąc także od muzyki współczesnej.

Artystka prowadzi od wielu lat szeroką działalność koncertową w Polsce i na świecie, współpracując m.in z C. Astronio, G. Capuano, M. Creedem , A. Duczmal, P. Heras- Casado, B. Kuijkenem, L. Ghielmim, V.Luksem, P. Nemethem, P. Neumannem, M. Schuldt-Jensenem, M. Toporowskim, Ch. Toetem, R. Vettorim oraz z zespołami: Altber Ensemble, Accademia della Arcadia, Artsemble, Bozen Baroque Ensemble, Camerata Artemisia Gentileschi, Il Canto di Orfeo, Collegium 1704, Divina Armonia, Immortal Bach Ensemble, L’ensemble Sezione Aurea, SWR Vocal Ensemble, La Barocca.

Występowała na wielu festiwalach, m.in.: Lucerne Festival, Utrecht Early Music Festival, Festival Ambronay, Rheingau Musik Festival, Wratislavia Cantans, MiTo, Settimane Barocche, Musica e Poesia a S. Maurizio, Festival Hendlowski, Festival Anima Mea, Festival Internazionale di Danza e di Musica Antica, Festival di Musica Barocca di Rovigno, Festival Mozart, Settembre in Musica, Musica Antiqua, Forum Musicum, Maj z Muzyką Dawną, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, Musica Elettronica Nuova i inne.

Nagrała również wiele płyt, m.in. dla Amadeus z Bolzano Baroque Ensemble, austriackiej wytwórni ORF z zespołem Ricreation d’Arcadia, Stradivarius, Egea Music Records Brilliant Classics.

W 2022 roku otrzymała tytuł doktora sztuki w dyscyplinie sztuki muzyczne.Maciej Adamczyk

Ukończył wrocławską Akademię Muzyczną na Wydziale Wokalnym, specjalizacja Śpiew Solowy.


Na co dzień jest związany z Chórem Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu wykonując solowe i chóralne partie wokalne.

Współpracował m.in. z wokalnym zespołem jazzowym Polychord, wokalnym zespołem kameralnym Wrocławski Męski Oktet Wokalny oraz z wokalnym zespołem kameralnym Cantores Minores Wratislavienses.

Jego muzyczną pasją jest śpiewanie w kameralnych zespołach wokalnych oraz interpretacja, wykonywanie i aranżacja fortepianowa oraz wokalna wszystkich gatunków muzycznych.

Świetnie odnajduje się w improwizacjach wokalnych i fortepianowych.

W swojej pracy dydaktycznej jest wulkanem energii, pasji i zaangażowania.

 


SPOTKAJMY SIĘ!

Nie masz pewności czy chcesz do nas dołączyć? Wahasz się?


Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zobacz jak to działa!


BAZA WIEDZY VOICE ACADEMY

Zapraszamy Cię do odwiedzenia
naszego bloga

Znajdziesz tam wiele interesujących informacji na temat naszej szkoły i świata muzyki.

15 listopada, 2022

Śpiew daje szczęście, czyli dlaczego i kiedy śpiewamy?

Dlaczego śpiew w życiu człowieka jest ważny? Czy bylibyśmy w stanie funkcjonować bez śpiewania? Potrzeba śpiewania towarzyszy nam od najdawniejszych czasów. Często zastanawiamy się jednak, z jakich powodów śpiewamy i jakie korzyści przynosi nam czynność przemieniająca mowę w muzykę...


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami!

Nasza akademia znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w pobliżu Głównego Dworca kolejowego i autobusowego. Zapraszamy do nas chętnych z całej Polski.

Atrakcyjna lokalizacja pozwala z łatwością dojechać do szkoły komunikacją miejską z całego Wrocławia.
Obok szkoły znajdują się również płatne miejsca parkingowe.

Wyślij do nas wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.