BLOG VOICE ACADEMY

Zapraszamy Cię
do naszego blogaparallax background


BAZA WIEDZY

Bądź na bieżąco!

W tym blogu znajdziesz wiele interesujących i przydatnych informacji, muzykę i filmy, wszystkie związane z tematyką wokalną oraz sztuką śpiewu. Na bieżąco będziemy również dzielić się z Tobą tym, co nowego i ciekawego dzieje się w naszej akademii.

Dołożymy wszelkich starań, aby regularnie publikować wpisy, poruszając tematy, które naszym zdaniem Cię zainteresują. Jeśli masz własny pomysł na temat kolejnego wpisu, to koniecznie napisz do nas! Bardzo chętnie dowiemy się od Ciebie więcej!

Mamy nadzieję, że czytanie naszego bloga dostarczy Ci wartościowej wiedzy i sprawi tyle samo przyjemności, co nam pisanie go!


15 listopada, 2022

Śpiew daje szczęście, czyli dlaczego i kiedy śpiewamy?

Dlaczego śpiew w życiu człowieka jest ważny? Czy bylibyśmy w stanie funkcjonować bez śpiewania? Potrzeba śpiewania towarzyszy nam od najdawniejszych czasów. Często zastanawiamy się jednak, z jakich powodów śpiewamy i jakie korzyści przynosi nam czynność przemieniająca mowę w muzykę...


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Skontaktuj się z nami!

Nasza akademia znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w pobliżu Głównego Dworca kolejowego i autobusowego. Zapraszamy do nas chętnych z całej Polski.

Atrakcyjna lokalizacja pozwala z łatwością dojechać do szkoły komunikacją miejską z całego Wrocławia.
Obok szkoły znajdują się płatne miejsca parkingowe.

Wyślij do nas wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.